Kangasniemen Kalske - Liikkumisen iloa

19.7. 21 IKÄRIT

19.7. 21 IKÄRIT

Juoksija Aika
40m
T4
1) Aino Tuukkanen 9,6
2) Venla Räty 11,9
3) Seela Sivula 17,8
T5
1) Iita Tulla 11,8
T6
1) Tifo Ngor 8,6
2) Ada Tiihonen 8,9
3) Ella Jääskeläinen 9,9
4) Mona Romo 10,0
5) Seri Koobas
10,4
6) Emma Romo 10,5
7) Iida Lappalainen 10,9
T7
1) Siru Koobas 8,0
2) Saara Tiihonen8,2
3) Jemina Seppänen 8,5
4) Sara Suhonen 8,7
5) Aada Karjalainen 9,6
T8
1) Sinna Seppänen
7,8
2) Dahlia Sippel 8,0
T9
1) Sahara Sippel 7,3
2) Lia Romo 7,5
P4
1) Jira Koobas 11,0
2) Väinö Kettunen
Aaro Heikkilä
11,1
11,1
4) Jaakko Ukkonen 11,5
5) Mico Keituri 12,6
P6
1) Eliel Siiskonen 8,2
2) Chol Ngor 8,8
3) Veikka Toivakka 10,7
4) Aatu Tulla 12,9
P7
1) Lukas Räty 8,3
2) Eino Ilmasti 8,3
3) Niklas Ylituomi 10,9
P8
1) Väinö Pynnönen 7,6
2) Erik Saxén 7,8
3) Kasper Leino 8,0
4) Lauri Heikkilä 8,1
P9
1) Joel Siiskonen 6,9
60m
T10
1) Claudia Saxén 10,5
T11
1) Jade Seppänen 9,7
2) Laura Pylvänäinen 9,9
T12
1) Beata Sippel 9,6
2) Aada Seppänen 10,1
T13
1) Pihla Ikonen 9,4
P10
1) Oliver Leino 10,3
P11
1) Benny Romo 9,9
2) Aatu Pynnönen 10,3
200m
P8
1) Väinö Pynnönen 42,7
P9
1) Joel Siiskonen 36,4
P11
1) Aatu Pynnönen 38,5
P12
1) Oscar Saxén 33,2
Pituus hyppääjä Tulos cm
T4
1) Aino Tuukkanen 146
T5
1) Iita Tulla 150
T6
1) Ada Tiihonen 214
2) Saana Seppänen
208
3) Tifo Ngor 200
4) Emma Romo 176
5) Iida Lappalainen 173
6) Seri Koobas 150
T7
1) Saara Tiihonen 251
2) Siru Koobas 248
3) Jemina Seppänen 203
4) Sara Suhonen 197
5) Aada Karjalainen 159
T8
1) Sinna Seppänen 2246
2) Dahlia Sippel 244
T9
1) Sahara Sippel 301
2) Lia Romo 261
T10
1) Claudia Saxén 293
2) Reetta Erkkilä 264
T11
1) Laura Pylvänäinen 347
2) Jade Seppänen 338
T12
1) Beata Sippel 324
T13
1) Pihla Ikonen 337
P4
1) Mico Keituri 132
2) Jira Koobas 103
P5
1) Milo Keituri 162
P6
1) Eliel Siiskonen 241
2) Chol Ngor 210
3) Veikka Toivakka
193
4) Aatu Tulla 119
P7
1) Eino Ilmasti 232
2) Niclas Ylituomi 120
P8
1) Väinö Pynnönen
274
2) Erik Saxén 268
3) Kasper Leino 251
P9
1) Joel Siiskonen 339
P10
1) Oliver Leino
318
P11
1) Aatu Pynnönen 320
2) Benny Romo 312
P12
1) Oscar Saxén 346
Kuulan työntäjäTulos m
T7
1) Saara Tiihonen 2,50
T8
1) Dahlia Sippel 3,15
T9
1) Lia Romo 5,02
2) Sahara Sippel 3,47
T12
1) Beata Sippel 5,08
T13
1) Pihla Ikonen 9,25
P7
1) Eino Ilmasti 4,02
P8
1) Väinö Pynnönen 3,94
2) Kasper Leino 2,75
P9
1) Joel Siiskonen 5,66
P10
1) Oliver Leino 5,09
P11
1) Benny Romo 5,24
2) Aatu Pynnönen 4,26
P14
1) Otto Pylvänäinen 9,83
Roope Romo 6,09
KävelijäAika
600m
T7
1) Saara Tiihonen 4,56,1
T8
1) Dahlia Sippel 4,55,7
T9
1) Sahara Sippel 4,00,9
T12
1) Beata Sippel 3,56,9
P8
1) Väinö Pynnönen 4,04,9
1000m
P11
1) Aatu Pynnönen 7,16,9

Tapahtuman tiedot
IKÄRIT
Kalske 02.00 to 01.01.
Tapahtuma IKÄRIT
Päivä 19.07.2021
Aika 17:30 - 20:00
Paikka Kangasniemen urheilukeskus
Kategoria Kalske
Mene tapahtumasivulle