Kangasniemen Kalske - Liikkumisen iloa

IKÄRIT 14.6.21

IKÄRIT 14.6.21

Juoksija Aika
40m
T4
1. Arma Arola 25,4
2. Saana Ukkonen 50,4
T5
1. Elsa Pylvänäinen 19,8
T6
1. Eveliina Lahikainen 8,8
2. Saana Seppänen 9,2
3. Tifo Ngor 9,8 9,8
4. Ada Tiihonen 10,0
5. Iida
Lappalainen
10,4
6. Jemina Liikanen 10,7 10,7
7. Aino Pylvänäinen 11,3 11,3
T7
1. Saara Tiihonen 8,2
2. Vanamo Ohtonen 8,2
3. Taimi Marttinen 9,1
4. Martta Laitinen 9,1
5. Tilda Juntunen 9,1
6. Siiri Laitinen 9,1
7. Sara Suhonen 9,1
8. Venla Ravolainen 10,2
T8
1. Sinna Seppänen 7,5
2. Bertta Kuusela 7,5
3. Sofia Salminen 10,3
T9
1. Tuovi Laitinen 8,2
P4
1. Jaakko Ukkonen 10,8
2. Edvin Tiihonen 16,2
3. Matias Ylönen 20,2
P6
1. Chol Ngor 7,9
2. Valtteri Ukkonen 7,9
3. Eliel
Siiskonen
8,5
4. Wäinö Kuusela 8,9
5. Veikka Toivakka 9,8
P7
1. Eino Ilmasti 7,8
P8
1. Taneli
Loppi
7,4
2. Alvar Salminen 77,6
3. Väinö Pynnönen 8,2
4. Nooa Rahikainen 8,4
P9
1. Wiljami Ukkonen 7,0
2. Joel Siiskonen 7,0
3. Sisu Ilmasti 8,3
4. Cristian Liikanen 9,4
60m
T10
1. Aino Salminen 10,2
T11
1. Laura Pylvänäinen 10,0
2. Friida Juntunen 10,7
T12
1. Aada Seppänen 9,8
T13
1. Sinja Ohra-aho 8,9
P10
1. Aakim Ohtonen 10,6
2. Taavi Laitinen 11,9
P11
1. Aatu Pynnönen 10,4
T14
1. Veera
Liukkonen 15,6
15,6
T16
1. Kerttu Kohvakka 16,1
PituushyppääjäTulos cm
T4
1. Arma Arola 77
T5
1. Elsa Pylvänäinen 133
T6
1. Saana Seppänen 220
2. Tifo Ngor 190
3. Jemina Liikanen 167
4. Eveliina Lahikainen 153
5. Aino Pylvänäinen 149
6. Iida Lappalainen 144
7. Ada Tiihonen 140
T7
1. Tilda Juntunen 252
2. Saara Tiihonen 231
3. Vanamo Ohtonen 223
4. Sara Suhonen 219
5. Martta Laitinen 195
6. Taimi Marttinen 165
7. Venla Ravolainen 160
8. Siiri Laitinen 154
T8
1. Sinna Seppänen 268
2. Bertta Kuusela 256
3. Sofia Salminen 142
T9
1. Tuovi Laitinen 222
T10
1. Aino Salminen 311
2. Reetta Erkkilä 258
T11
1. Laura Pylvänäinen 337
2. Saana Romo 287
3. Friida Juntunen 268
T13
1. ) Sinja Ohra-aho 401
P6
1. Chol Ngor 206
2. Eliel Siiskonen 204
3. Veikka Toivakka 136
P7
1. Eino Ilmasti 225
P8
1. Taneli Loppi 276
2. Alvar Salminen 266
3. Väinö Pynnönen 251
4. Nooa Rahikainen 220
P9
1. Wiljami Ukkonen 350
2. Joel Siiskonen 314
3. Sisu Ilmasti 251
4. Cristian Liikanen 238
P11
1. Aatu Pynnönen 313
Keihään heittäjä Tulos m
T7
1. Sara Suhonen 7,65
2. Saara Tiihonen 4,94
T8
1. Sofia Salminen 3,70
P7
1. Eino Ilmasti 9,01
P8
1. Taneli Loppi 10,21
2. Väinö Pynnönen 9,64
3. Alvar Salminen 6,95
4. Nooa Rahkainen 5,74
P9
1. Wiljami Ukkonen 15,39
2. Joel Siiskonen 12,36
3. Sisu Ilmasti 10,26
4. Cristian
Liikanen
5,18
P11
1. Jimi Romo 18,31
2. Aatu Pynnönen 11,69
Korkeus hyppääjäTulos cm
P7
1. Eino Ilmasti 80
P8
1. Väinö Pynnönen 80
P9
1. Joel Siiskonen 100
2. Sisu Ilmasti 90
P11
1. Aatu Pynnönen 85
Juoksija Aika
600m
P8
1. Alvar Salminen 2,20,8
2. Väinö Pynnönen 2,21,4
P9
1. Wiljami Ukkonen 2,12,5
800m
T14
1. Veera Liukkonen 3,11,7
T16
1. Kerttu Kohvakka 3,56,8
1000m
T11
1. Laura Pylvänäinen 4,13,4
2. Iiris Liukkonen 4,29,1
P11
1. Aatu Pynnönen 4,20,4

 

Tapahtuman tiedot
IKÄRIT
Kalske 02.00 to 01.01.
Tapahtuma IKÄRIT
Päivä 14.06.2021
Aika 17:30 - 20:00
Paikka Kangasniemen urheilukeskus
Kategoria Kalske
Mene tapahtumasivulle