Kangasniemen Kalske - Liikkumisen iloa

TEHOMET -IKÄRIT 22.6.20

TEHOMET -IKÄRIT 22.6.20

Juoksija Tulos
40m
T4
1. Iisa Leikas 14,6
2. Venla Räty 18,0
T5
1. Saana Seppänen9,6
2. Fanny Lahikainen10,4
3. Tifo Ngor11,0
4. Jemina Liikanen11,7
5. Iida Lappalainen13,5
T6
1. Saara Tiihonen 8,6
2. Matilda Korhonen9,2
T7
1. Sinna Seppänen7,9
2. Jasmine Tiihonen8,3
3. Bertta Kuusela8,8
T8
1. Emilia Korhonen7,7
T9
1. Claudia Saxén7,6
P4
1. Jaakko Ukkonen 13,2
2. Aaro Heikkilä15,0
P5
1. Valtteri Ukkonen 9,1
2. Tuomo Kokko 9,5
3. Chol Ngor 10,1
4. Luca Tiihonen12,3
P6
1. Eino Ilmasti8,9
2. Luukas Räty 9,6
P7
1. Peetu Leikas 8,3
2. Erik Saxén 8,5
3. Väinö Pynnönen8,6
4. Lauri Heikkilä8,7
P8
1. Wiljami Ukkonen7,2
2. Joel Siiskonen7,6
3. Cristian Liikanen10,5
P9
1. Mikael Valjakka8,3
60m
T10
1. Laura Pylvänäinen10,6
2. Kerttu Laitinen11,4
T11
1. Aada Seppänen10,3
T12
1. Elle Saari8,9
2. Pihla Ikonen9,8
P10
1. Aatu Pynnönen10,4
2. Vilho Kokko10,6
P11
1. Oskar Saxén 9,8
2. Iivari Tiihonen10,2
3. Wiljami Ukkonen (8v)10,6
P12
1. Iivari Kuusilehto10,4
Pituus hyppääjäTulos cm
T4
1. Iisa Leikas 89
T5
1. Saana Seppänen182
2. Jemina Liikanen 159
3. Iida Lappalainen139
4. Fanny Lahikainen136
5. Tifo Ngor 131
T6
1. Saara TIihonen233
T7
1. Sinna Seppänen238
2. Bertta Kuusela 223
3. Jasmine Tiihonen169
T9
1. Claudia Saxén288
2. Reetta Erkkilä248
T10
1. Laura Pylvänäinen340
2. Lidia Zyabkina294
3. Aino Vesterinen279
4. Kerttu Laitinen255
T11
1. Hanna Hepo-oja291
T12
1. Sinja Ohra-aho383
2. Elle Saari 382
3. Pihla Ikonen344
P5
1. Valtteri Ukkonen185
2. Chol Ngor175
3. Tuomo Kokko166
4. Luca Tiihonen144
P6
1. Eino Ilmasti 235
P7
1. Väinö Pynnönen223
2. Erik Saxén 208
3. Lauri Heikkilä191
4. Peetu Leikaas171
P8
1. Wiljami Ukkonen333
2. Joel siiskonen271
3. Sisu Ilmasti 230
P9
1. Aapo Kuusilehto270
2. Mikael Valjakka246
P10
1. Vilho Kokko299
2. Aatu Pynnönen295
P11
1. Oskar Saxén370
2. Iivari TIihonen345
P12
1. Iivari Kuusilehto308
P16
1. Kasper Saari495
Kuulan työntäjäTulos m
T5
1. Jemina Liikanen4,46
2.Tifo Ngor1,42
T7
1. Selma Lahikainen2,61
T10
1. Elsa Lahikainen5,00
2. Laura Pylvänäinen4,25
3. Kerttu Laitinen4,20
T12
1. Elle Saari 7,08
2. Pihla Ikonen6,84
T13
1.Anna-Riikka Klemola7,29
N17
1. Jasmin Salenius11,62
2. Niina Hepo-oja9,27
P5
1. Chol Ngor1,80
P6
1. Eino Ilmasti 3,45
P7
1. Väinö Pynnönen2,02
P8
1. Wiljami Ukkonen4,89
2. Sisu Ilmasti 4,37
3. Joel Siiskonen4,03
4. Cristian Liikanen2,84
P9
1. Mikael Valjakka4,04
P10
1. Vilho Kokko4,12
2. Aatu Pynnönen2,51
P16
1. Kasper Saari11,27
Juoksija Aika
600m
T6
1. Saara Tiihonen3,08,5
T7
1. Bertta Kuusela3,08,2
T9
1. Clausia Saxén2,25,0
P5
1. Tuomo Kokko3,14,3
P7
1. Väinö Pynnönen2,32,7
P8
1. Wiljami Ukkonen2,19,8
2. Sisu Ilmasti2,28,3
1000m
P10
1. Aatu Pynnönen4,19,6
2. Vilho Kokko4,26,4
P11
1. Oscar Saxén4,01,5

Tapahtuman tiedot
IKÄRIT
Yleisurheilu 02.00 to 01.01.
Tapahtuma IKÄRIT
Päivä 22.06.2020
Aika 17:30 - 19:00
Paikka Kangasniemen urheilukeskus
Kategoria Yleisurheilu
Mene tapahtumasivulle