Kangasniemen Kalske - Liikkumisen iloa

17.6.2019 IKÄRIT – PELASTAKAA LAPSET RY -KISAT

17.6.2019 IKÄRIT – PELASTAKAA LAPSET RY -KISAT

JuoksijaAika
40m
T4
1. Eveliina Lahikainen11,78
2. Viivi Suvanto12,67
3. Jemina Liikanen13,35
4. Ada Tiihonen13,45
5. Hilla Tyrväinen22,63
6. Martta Tyrväinen33,62
T5
1. Vanamo Ohtonen 8,90
2. Saara Tiihonen9,69
3. Jemina Seppänen13,10
T6
1. Bertta Kuusela9,46
T7
1. Selma Lahikainen8,60
T9
1. Jade Seppänen7,14
2. Laura Pylvänäinen7,45
3. Friida Juntunen7,79
4. Saana Romo7,88
P4
1. Leo Pyykkönen11,35
2. Väinö Kettunen19,03
3. Markus Zyabkin50,98
P5
1. Eino Ilmasti10,39
P6
1. Eetu Jutila8,66
2. Otto Suvanto9,48
3. Väinö Pynnönen9,72
P7
1. Wiljami Ukkonen7,86
2. Sisu Ilmasti8,94
3. Perttu Lappalainen9,10
4. Cristian Liikanen11,36
P8
1. Hugo Kettunen7,71
2. Aakim Ohtonen7,84
3. Aapo Koponen7,94
4. Ilari Lappalainen8,39
5. Mikael Valjakka8,64
P9
1. Kristian Jussilainen7,33
2. Jimi Romo8,06
60m
T10
1. Venla Kettunen10,72
2. Milla Huovinen12,61
3. Maiju Laitinen13,17
4. Sanni Lappalainen13,31
T12
1. Anna-Riikka Klemola9,50
2. Enni Jutila11,07
P11
1. Rene Savolainen10,18
2. Niila-Iisak Kilpelä10,75
110m aj
N17
1. Jasmin Salenius16,19
Pituus hyppääjäTulos cm
T4
1. Ada Tiihonen108
2. Viivi Suvanto104
3. Jemina Liikanen102
4. Martta Tyrväinen66
5. Hilla Tyrväinen30
T5
1. Saara Tiihonen180
2. Vanamo Ohtonen149
3. Jemina Seppänen148
T6
1. Bertta Kuusela181
T7
1. Selma Lahikainen172
T8
1. Minttu Tyrväinen217
2. Reetta Erkkilä212
3. Eleanora Manninen208
T9
1. Laura Pylvänäinen325
2. Jade Seppänen 322
3. Friida Juntunen274
4. Saana Romo264
T10
1. Venla Kettunen311
2. Milla Huovinen240
3. Maiju Laitinen229
4. Sanni Lappalainen209
T11
1. Sinja Ohra-aho357
T12
1. Anna-Riikka Klemola384
2. Enni Jutila273
T13
1. Senni Ohra-aho 425
2. Vilma Teittinen357
P4
1. Leo Pyykkönen144
P5
1. Eino Ilmasti180
P6
1. Otto Suvanto212
2. Valtteri Tyrväinen184
3. Väinö Pynnönen184
P7
1. Wiljami Ukkonen271
2. Joel Siiskonen263
3. Sisu Ilmasti225
4. Perttu Lappalainen212
5. Cristian Liikanen178
P8
1. Mikael Valjakka273
2. Ilari Lappalainen250
3. Aakim Ohtonen237
P9
1. Kristian Jussilainen 312
2. Jimi Romo257
P11
1. Rene Savolainen360
2. Niila-Iisak Kilpelä298
Kuulan työntäjäTulos cm
T4
1. Jemina Liikanen108
T5
1.Saara Tiihonen128
T9
1. Lidia Zyabkina376
2. Laura Pylvänäinen370
T10
1. Sanni Lappalainen365
2. Milla Huovinen240
P5
1. Eino Ilmasti222
P6
1. Väinö Pynnönen149
P7
1. Wiljami Ukkonen377
2. Sisu Ilmasti318
3. Perttu Lappalainen217
4. Cristian Liikanen187
P8
1. Ilari Lappalainen387
2. Mikael Valjakka365
P9
1. Jimi Romo696
P12
1. Otto Pylvänäinen791
3-loikkaajaTulos m
T10
1. Sanni Lappalainen4,18
2. Milla Huovinen4,04
P9
1. Kristian Jussilainen6,55
P11
1. Rene Savolainen6,83

Tapahtuman tiedot
IKÄRIT - PELASTAKAA LAPSET RY - KISAT
Yleisurheilu 02.00 to 01.01.
Tapahtuma IKÄRIT - PELASTAKAA LAPSET RY - KISAT
Päivä 17.06.2019
Aika 17:30 - 19:00
Paikka Kangasniemen urheilukeskus
Kategoria Yleisurheilu
Mene tapahtumasivulle