Kangasniemen Kalske - Liikkumisen iloa

13.8.2018 IKÄRIT – PELASTAKAA LAPSET RY – KISAT

13.8.2018 IKÄRIT – PELASTAKAA LAPSET RY – KISAT

Juoksija Aika
60m
T4
1. Saara Tiihonen15,69
2. Viivi Suvanto23,05
3. Jemina Liikanen 25,07
4. Ellen Manninen 26,30
5. Iida Lappalainen30,31
T5
1. Bertta Kuusela 15,82
T6
1. Kukkastiina Kilpelä13,38
2. Selma Lahikainen13,61
T8
1. Tuuli Mäensivu11,16
2. Laura Pylvänäinen11,21
T9
1. Venla Kettunen11,04
2. Matilda Vehmala11,50
3. Krista Lahikainen11,57
P4
1. Jasu Rastas15,77
2. Eino Ilmasti17,66
3. Vilho Mörä18,84
4. Wäinö Kuusela21,85
5. Väinö Kettunen47,99
P5
1. Otto Suvanto14,33
2. Taneli Loppi14,48
3. Väinö Pynnönen14,53
4. Olli Manninen15,10
P6
1. Joel Siiskonen12,27
2. Sisu Ilmasti14,06
3. Cristian Liikanen18,32
P7
1. Hugo Kettunen11,63
2. Konsta Erkkilä11,79
3. Mikael Valjakka13,21
4. Ilari Lappalainen14,11
P8
1. Aatu Pynnönen11,72
2. Jimi Romo12,24
P9
1. Iivari Tiihonen10,97
100m
T10
1. Sinja Ohra-aho17,63
2. Pihla Ikonen18,78
T11
1. Anna-Riikka Klemola16,07
2. Veera Huikko16,28
3. Venla Huikko16,91
4. Jenna Ravolainen17,07
T12
1. Senni Ohra-aho 14,72
2. Jonna Romo15,63
T15
1. Niina Hepo-oja 13,26
2. Jasmin Salenius13,86
P10
1. Jose Kankkunen16,13
2. Jesse Ravolainen18,27
P12
1. Juuso Tiihonen14,88
1000m
T8
1. Laura Pylvänäinen4,32,15
2. Tuuli Mäensivu4,52,11
T11
1. Jenna Ravolainen4,19,81
P5
1. Väinö Pynnönen5,19,05
P6
1. Cristian Liikanen7,43,64
P8
1. Aatu Pynnönen4,42,14
P10
1.Niila-Iisak Kilpelä4,15,83
2. Jesse Ravolainen4,16,69
PituushyppääjäTulos cm
T4
1. Saara Tiihonen158
2. Viivi Suvanto81
3. Jemina Liikanen63
4. Iida Lappalainen49
T5
1. Heili Kuitunen152
2. Bertta Kuusela133
T6
1. Kukkastiina Kilpelä215
2. Selma Lahikainen193
T7
1. Eleanora Manninen164
T8
1. Laura Pylvänäinen278
2. Tuuli Mäensivu244
T9
1. Venla Kettunen300
2. Matilda Vehmala292
3. Krista Lahikainen277
4. Hanna Hepo-oja248
T10
1. Sinja Ohra-aho329
2. Martta Partti284
3. Pihla Ikonen266
T11
1. Anna-Riikka Klemola366
2. Veera Huikko362
3. Venla Huikko 338
4. Jenna Ravolainen310
T12
1. Senni Ohra-aho431
2. Jonna Romo317
T13
1. Kiialiina Kilpelä307
T15
1. Jasmin Salenius470
P4
1. Jasu Rastas171
2. Eino Ilmasti 135
3. Vilho Mörä118
4. Wäinö Kuusela76
P5
1. Otto Suvanto203
2. Taneli Loppi194
3. Väinö Pynnönen169
4. Olli Manninen149
P6
1. Joel Siiskonen210
2. Sisu Ilmasti200
3. Cristian Liikanen143
P7
1. Hugo Kettunen247
2. Konsta Erkkilä230
3. Mikael Valjakka223
4. Ilari Lappalainen209
P8
1. Jimi Romo242
2. Aatu Pynnönen227
P9
1. Iivari Tiihonen286
P10
1. Jose Kankkunen386
2. Jesse Ravolainen297
3. Niila-Iisak Kilpelä220
Kuulan työntäjäTulos m
T5
1. Heili Kuitunen1,92
T8
1. Tuuli Mäensivu3,62
2. Tia Tiihonen3,49
3. Laura Pylvänäinen3,40
4. Lidia Zyabkina3,25
5. Elsa Lahikainen3,24
T10
1. Pihla Ikonen5,69
2. Martta Partti4,95
T12
1. Senni Ohra-aho8,11
2. Nea Tiihonen4,26
T13
1. Kiialiina Kilpelä6,91
T14
1. Sanni Partti6,44
T15
1. Jasmin Salenius9,33
T17
1. Lotta Pylvänäinen6,97
P4
1. Eino Ilmasti1,76
P5
1. Väinö Pynnönen1,52
P6
1. Sisu Ilmasti2,66
2. Cristian Liikanen1,75
P7
1. Konsta Erkkilä4,29
2. Mikael Valjakka3,59
3. Ilari Lappalainen3,39
P8
1. Jimi Romo5,18
2. Aatu Pynnönen1,85
P11
1. Otto Pylvänäinen6,95

Tapahtuman tiedot
13.8.2018 IKÄRIT- PELASTAKAA LAPSET RY -KISAT
Yleisurheilu 02.00 to 01.01.
Tapahtuma 13.8.2018 IKÄRIT- PELASTAKAA LAPSET RY -KISAT
Päivä 13.08.2018
Aika 17:30 - 20:00
Paikka Kangasniemen urheilukeskus
Kategoria Yleisurheilu
Mene tapahtumasivulle