Suunnistusjaosto 2017-2018

 

Tehtävä: Nimi: Email: Puhelin:
Puheenjohtaja,
valmennus ja koulutus
Pekka Valkonen pekka.valkonen(at)gmail.com 0400 - 224 089
Sihteeri, rahastonhoitaja Leena Sippo leena.sippo(at)puulahirsitalo.com 040 - 839 2923
Kartat Keijo Tarvonen k.tarvonen(at)gmail.com 041 - 506 7490
Tiedotus, leikekirja, internet Emma Sippo emma_sippo(at)hotmail.com 044 - 5188 233

Varapuheenjohtaja,
nuorisovastaava

Annukka Liikanen annukka.liikanen1(at)gmail.com 040 - 576 1336

Kuntorastivastaava

Hannu Kohvakka hannu.kohvakka(at)suomi24.fi

0400 -  175 506

Irma vastaava Tuija Aho tuija.aho69(at)gmail.com 040 - 315 7202