Suunnistusjaosto 2016-2017

 

Tehtävä: Nimi: Email: Puhelin:
Puheenjohtaja Annukka Liikanen annukka.liikanen1(at)gmail.com 040 - 576 1336
Sihteeri, rahastonhoitaja Leena Sippo leena.sippo(at)puulahirsitalo.com 040 - 839 2923
Kartat Heikki Kohvakka heikki.kohvakka(at)luukku.com 0400 - 435 347
Tiedotusvastaava Tiina Laitinen tiinalaitinen(at)outlook.com 040 - 961 0652
Nuorisovastaava Emma Sippo emma_sippo(at)hotmail.com 044 - 5188 233

Varapuheenjohtaja,
kuntorastivastaava

Hannu Kohvakka hannu.kohvakka(at)suomi24.fi

0400 -  175 506

Jäsen Tuija Aho tuija.aho69(at)gmail.com 040 - 315 7202
Jaoston ulkopuoliset:      
Kilpailuihin ilmoittaja Kaisa Kurittu kaisa.kurittu(at)gmail.com  
Internet Pekka Valkonen pekka.valkonen(at)gmail.com 0400 224 089